tiskmarket.cz

101 dní ve vztahu – Hrehuš Michal

Levný produkt 101 dní ve vztahu - Hrehuš od našeho známého výrobce Sevt pohodlně nakoupíte zde nyní za nejnižší cenu. Právě teď za cenu 312 Kč.
EAN: 9788089924097
101 dní ve vztahu - Hrehuš Michal
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
312

Věříme, že to, na co upřete pozornost, se začne objevovat ve vašem životě. A platí to i o partnerském vztahu. V podstatě máte dvě možnosti. Buď se zaměříte na pozitivní stránky svého partnera či partnerky, nebo budete vnímat převážně to, co vám vadí. Jeden pohled vás přivede na úžasnou dobrodružnou cestu společným životem, druhý k problémům a společnému trápení.

Kterou cestu si chcete zvolit?
Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky), a pomůže vám tak aktivně vytvářet dlouhodobě vzkvétající vztah, dokud vaše láska trvá.

Jak?
Na každý den jsme vám připravili jednoduché úkoly. Levou stranu vypište ráno a pravou večer. Celé vám to nezabere více než 5 minut. Postupně si vytvoříte návyk dívat se pozitivně nejen na partnerský vztah, ale i na další oblasti života.

Co najdete v deníku 101 dní ve vztahu?
*Raný a večerní rituál, který vám pomůže zaměřit se na pozitiva ve vztahu, abyste prožívali více krásných chvil.
*Citáty, které vás každé ráno dobře naladí, protože začátek dne ovlivňuje do velké míry to, jak se vám bude dařit během celého dna.
*Povzbuzení a výzvy, abychom vám pomohli vytrvat během 101 dní zlepšování vztahu. Zároveň tak jednoduchým způsobem posílíte svou vytrvalost.
*3 důležité principy, které vám pomohou vyřešit nejčastější nedorozumění mezi partnery a porozumět jim.