tiskmarket.cz

50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny 2.díl – Barbora Kudrhalt Suchá, Ondřej Chlada, Daša Aradská, Romana Kaletová, Nataša Randlová

Tento exkluzivní kousek 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny 2.díl - Barbora Kudrhalt Suchá, Ondřej Chlada, Daša od společnosti s předním postavením na trhu Wolters Kluwer ČR, a.s. snadno seženete zde teď za parádní cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 215 Kč.
EAN: 9788073577087
50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny 2.díl - Barbora Kudrhalt Suchá
Popis produktu

Pracovně právní problematika v nejčastějších otázkách.. V textu je zohledněna novela zákoníku práce účinná od 1. 1. 2012.   Tato publikace vznikla jako již druhý soubor odpovědí na dotazy zaměstnanců i zaměstnavatelů, zasílané do internetové pracovněprávní poradny serveru Novinky.cz. Vybráno bylo stejně jako v předchozím vydání této publikace 50 otázek, které se v advokátní praxi v oboru pracovního práva nejčastěji vyskytují. Záměrem této publikace je poskytnout praktické odpovědi na nejobvyklejší pracovněprávní dotazy v uspořádané formě, od vzniku po skončení pracovního poměru, od diskriminace po náhradu škody. Dotýká se nejen pracovního práva v úzkém pojetí, ale i souvisejících odvětví zaměstnanosti, práva sociálního zabezpečení či ochrany osobních údajů. Na závěr je doplněn seznam praktických internetových stránek a kontaktů na informační linky, kde lze najít pomoc či se o určité problematice dozvědět více. Kniha je určena zejména všem zaměstnancům pro lepší orientaci v jejich pracovněprávních vztazích, jakož i zaměstnavatelům a personalistům jako soubor rad jak v pracovním právu postupovat při respektování práv zaměstnanců. Dobře využitelná bude jistě pro advokáty a další právníky, kteří se na pracovní právo nespecializují, i pro studenty právnických fakult, popřípadě studenty andragogiky a personálního řízení jako srozumitelný úvod do studia pracovního práva.