Inspirativní deník – 52 seznamů k sebepoznání – Sealová Moorea

Tento exkluzivní produkt Inspirativní deník - 52 seznamů k sebepoznání od přední společnosti Sevt máte možnost získat již dnes ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 99 Kč. EAN: 9788027107544
Inspirativní deník - 52 seznamů k sebepoznání - Sealová Moorea
Značka: Sevt
99 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

V tomto deníku najdete důvod, proč si každý týden v roce udělat čas na zamyšlení a oživit jej tím, že nahlédnete do svého nitra a odhalíte svou vnitřní moudrost a sebevědomí.

Krásně ilustrovaný, daty neoznačený deník vám na týdenních listech umožní lepší sebevyjádření a osobní rozvoj. Každá z částí na jednotlivá roční období má 13 seznamů se spoustou místa, kam si můžete psát své vlastní poznámky, výzvy, rozhodnutí a postupně tak uskutečnit své sny. S deníkem můžete začít pracovat od začátku, od prvního seznamu, nebo přeskočit do aktuálního ročního období.

Tato kniha je vaše, tak s ji přizpůsobte. Prolistujte stránky, vyvolejte si pocity z každého ročního období a užijte si sebeobjevování. Na listech tohoto deníku budete přesně vědět, jak na tom s plněním svých cílů jste, lépe se poznáte a budete si více uvědomovat svůj život. Je jedno, kdy s deníkem začnete, ale po 52 týdnech uvidíte výsledky.