Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty – Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli – Greenberg Melanie

Exkluzivní produkt Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Cesta od našeho výrobce Sevt lze sehnat momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Nabídky od 299 Kč. EAN: 9788027125845
Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli - Greenberg Melanie
Značka: Sevt
299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život.

STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE!

Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat si tolerantnější, stresu odolný mozek. Díky této vynikající příručce si přestane lámat hlavu s maličkostmi, vypořádáte se i s většími problémy a budete spokojenější a zdravější.