tiskmarket.cz

Jak přežít léčení – Veselé čtení o bolestech – Honzák Radkin

Kvalitní a oblíbený kus Jak přežít léčení - Veselé čtení o bolestech - od výrobce se zárukou kvality Sevt můžete nakoupit tady a teď opravdu levně. Nabídka již od 279 Kč.
EAN: 9788020456113
Jak přežít léčení - Veselé čtení o bolestech - Honzák Radkin
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
279

Zkušenosti renomovaného psychiatra s vlastními i cizími neduhy
Jak přežít léčení? Není to jen tak, to může dosvědčit každý, kdo s nějakou vážnější nemocí zápolil. Známý psychiatr Radkin Honzák se na toto téma podíval s nadhledem vyplývajícím ze skutečně dlouholeté praxe a se sobě vlastním humorem. Vysvětluje mimo jiné, jaký by měl být vztah pacienta a lékaře, jak by spolu měli efektivně komunikovat, jak se liší jejich pohled na nemoc, jakou roli hrají v našem zdraví emoce, jak zvládnout stres a bolest a jak by měla nemocného podpořit rodina. Radí také, jak si poradit s depresí či různými úzkostnými poruchami.
To vše dovede autor podávat s bytostným optimismem, i když sám přiznává, že v reálném životě neplatí ani to, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Nikdo na nás však nemůže být horší, než to dokážeme my sami. Dívejme se tedy na svět očima Malého prince a hledejme to pěkné. To blbé přijde samo!