Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu – Ilardi Stephen S.

Tento velmi žádaný produkt Jak vyléčit depresi aneb Šest od předního výrobce Sevt získáte v naší online nabídce pořád výhodně. Právě teď jen za 249 Kč. EAN: 9788073354183
Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu - Ilardi Stephen S.
Značka: Sevt
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Přehledná a srozumitelná kniha amerického klinického psychologa a univerzitního profesora doktora Stephena S. Ilardiho představuje klinicky ověřený program léčby deprese založený na změně životního stylu, a nikoli na užívání antidepresiv. Účinnost programu, který sestává ze šesti kroků, dokládá autor na příkladech konkrétních pacientů. Publikace nejen pomáhá pochopit, jak zákeřnou nemocí deprese je, ale dává naději, že ji lze léčit a vyléčit. Kniha může pomoci jak těm, kdo trpí depresí, tak jejich blízkým – rodině a přátelům, a v neposlední řadě všem, kdo se chtějí depresi ve svém životě vyhnout, chtějí pečovat o své duševní i tělesné zdraví a myšlenka zdravého životního stylu jim není cizí.

Ilardi tvrdí, že člověk není uzpůsoben pro zběsilé tempo 21. století. Životní styl euroamerické civilizace srovnává se způsobem života domorodců na Papui Nové Guinei, kteří podobně jako naši prehistoričtí předkové lovci-sběrači tráví většinu dne v pohybu na vzduchu a na slunci, kde si ve společnosti dalších členů kmene obstarávají přirozenou stravu. A depresi neznají.