tiskmarket.cz

Komiksová kuchařka Ich bin ein Gamer – Kniha receptů pro hráče i (ne)hráče – Babica Jiří

Zajímavý produkt Komiksová kuchařka Ich bin ein Gamer - Kniha receptů pro hráče i (ne)hráče - od této skvělé značky Sevt získáte v aktuální nabídce extra výhodně. Nabídka již od 449 Kč.
EAN: 9788011007119
Komiksová kuchařka Ich bin ein Gamer - Kniha receptů pro hráče i (ne)hráče - Babica Jiří
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
449

Po bestsellerech Babicovy dobroty je tohle osmá kniha mých receptů, které jsem za pár let, co se pohybuju v šoubyznysu, vydal a troufnu si tvrdit, že je naprosto jiná, než ty předešlé. Jiná je proto, že touto knihou oslovuji úplně jiné publikum než za těch 10 let, co jsem vařil v televizi.
Všechno vzniklo velmi emocionálně v prvním lockdownu v únoru 2020. Myšlenka byla jednoduchá: lidi jsou zavření doma a mají nakoupeno spoustu surovin a třeba se jim bude hodit nějaký ten nápad, jak ty suroviny zpracovat. Po natáčení receptů jsme si říkali, že se lidi doma možná nudí, a tak jsem začal tancovat, zpívat a dělat jiné kraviny, a tak se zrodila Babicova televize na YouTube. Ve chvíli, kdy jsme řešili, co dál, se v komentářích objevil názor, že mám něco uvařit pro gamery, co tam sedí u těch strojů a taky se potřebují najíst. Ukázalo se, že jich tam sedí docela dost a že mají pořádný hlad. Představuji vám kuchařku, která je určena pro mladé lidi, jako je můj 24 letý syn Filip, se kterým jsem ji společně připravil.
Tahle kniha je pro ty, kteří se pokoušejí doma něco uvařit, ale taky pro ty, co chtějí být nezávislí na svých rodičích, a konečně i pro ty, co chtějí nenáročně uvařit pro svojí holku nebo kluka.
Jsem si jistý, že pro rodiče to bude skvělý dárek pro jejich teenagery, kteří ocení komiksové zpracování jednotlivých receptů.
První komiksová kuchařka v Čechách je tady !!!