tiskmarket.cz

Královna Alžběta II. a královská rodina – Velká obrazová historie – kolektiv autorů

Kvalitní a levný kousek Královna Alžběta II. a královská rodina - Velká od společnosti s dlouholetou tradicí Sevt naleznete tady a teď právě opravdu výhodně! Cena již od 590 Kč.
EAN: 9788027711239
Královna Alžběta II. a královská rodina - Velká obrazová historie - kolektiv autorů
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
590

Tato celobarevná výpravná kniha přináší průřez britskou historií se speciálním zaměřením na vládnoucí dynastie, dále se široce věnuje současné panovnici Spojeného království, královně Alžbětě II. a její rodině. Publikace pojednává i o sídlech královské rodiny (Buckinghamský palác, Windsor, Sandringham, Osborne, Balmoral, Holyrood, Kensingtonský palác atd.) a jejich historii a o dalších aspektech jejího života (civilních i náboženských ceremoniích jako jsou svatby, pohřby, korunovace nebo investitury, královských kočárech, uměleckých a upomínkových předmětech, spojených s královskou rodinou, poštovních známkách či domácích mazlíčcích). Kniha oslavuje jak dlouholetou vládu královny Alžběty II., tak královnu samotnou a obhajuje monarchistické zřízení.
Součástí knihy je bohatý obrazový materiál, který problematiku výborně přibližuje. Rejstřík pokrývá celou škálu výrazů, jež jsou s tímto tématem spojeny.