Martin Straka – Racing‘n‘Roll – Straka Martin

Tento akční a ve slevě kousek Martin Straka - Racing‘n‘Roll - od známého výrobce Slovart máte možnost sehnat právě teď levně! Aktuálně v akci od 1 191,88 Kč. EAN: 9788075292889
Martin Straka - Racing‘n‘Roll - Straka Martin
Značka: Slovart
1 191,88 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Oslava automobilových závodů a fotografie.. Oslava automobilových závodů a fotogra?e. Autor, známý český fotograf a komentátor motoristických událostí Martin Straka, nechává prostřednictvím svých snímků zájemce a motoristické fanoušky nahlédnout do zákulisí automobilového sportu. Jeho fotogra?e nejsou jen o samotném závodění, Straka se pokouší zachytit celkovou atmosféru události spolu s jednotlivými příběhy. Každá z více než 400 fotogra?í v této knize má svůj vlastní příběh, který autor poodhaluje prostřednictvím krátkých glos.

Martin Straka (*1967) je fotoreportér, televizní komentátor a novinář. Žije ve Vratimově u Ostravy. Automobilové závody komentuje na různých televizních stanicích od roku 2005 (24h Le Mans & WEC, IndyCar, Blancpain GT Series, Int. GT Series…), jeho hlas zní Masarykovým okruhem v Brně a na Slovakiaringu od roku 2013. Jeho fotografie získaly různá ocenění. Například Zlaté oko pro nejlepší motoristickou fotografii v České republice 2007 či Zvláštní cenu Katovic v letech 2011 a 2015.