Masáž horkými kameny – Učebnice práce s lávovými kameny – Bruder Leslie

Kvalitní produkt Masáž horkými kameny - Učebnice od značky s dlouholetou tradicí Sevt můžete sehnat zde za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 538 Kč. EAN: 9788073368043
Masáž horkými kameny - Učebnice práce s lávovými kameny - Bruder Leslie
Značka: Sevt
538 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

V této knize se naučíte bezpečně provádět účinnou a léčebnou masáž horkými kameny. Autorka se v ní zaměřuje na nový prostorový přístup a názorně vám ukáže, jak při masáži pracovat s klientovým tělem a využívat pohyby vlastního těla pro dosažení plynulého a nepřerušovaného průběhu masáže. Najdete zde vše, co budete potřebovat pro provádění efektivní masáže horkými kameny, včetně informací o:

* přínosech a účelu používání horkých a studených kamenů

* fyziologických účincích horka a chladu na naše tělo

* bezpečném provádění masáže

* doporučených pomůckách a vybavení

* správné teplotě kamenů

* optimálním uspořádání kamenů a zacházení s nimi pro plynulý průběh masáže

* využívání správného tělesného postoje terapeuta při provádění konkrétních masážních hmatů

Jednotlivé kapitoly v této knize jsou uspořádány systematicky – nejdříve se v nich seznámíte se základními principy masáže horkými kameny a poté přejdete k jednoduchým a pokročilejším technikám. Každá kapitola obsahuje přehledný úvod, seznam hlavních pojmů a stručný souhrn. V rámečcích pak najdete zvýrazněné důležité informace a upozornění. Kontrolní otázky na konci každé kapitoly vám pomohou zjistit, zda jste uvedeným informacím správně porozuměli, a zopakovat si nejdůležitější pojmy.