Matčin hrob – CDmp3 (Čte Vanda Hybnerová) – Reganová Lisa

Kvalitní a levný kus Matčin hrob - CDmp3 (Čte Vanda od známého předního výrobce Sevt je k dispozici tady nyní za výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 399 Kč. EAN: 8594049240944
Matčin hrob - CDmp3 (Čte Vanda Hybnerová) - Reganová Lisa
Značka: Sevt
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové.

Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová…

Josie svou matku neviděla už léta a nechce na tom nic měnit, ale nepopiratelné spojení mezi ní a případem ji donutí oživovat věci, které chtěla nechat zasunuté hodně hluboko.

Když se detektiv Josie Quinnová blíží k odhalení tajemství, které navždy změní život nejen jí, je nalezeno další tělo. Najednou je jasné, že někdo z jejího okolí se nezastaví před ničím, jen aby udržel pravdu hluboko pohřbenou.

Dokáže Josie vybojovat bitvu s démony ze své minulosti, aby dokázala ochránit další nevinné životy?