tiskmarket.cz

Maxi Vita Vitamin C komplex + acerola + šípek + zinek

Tento unikátní produkt Maxi Vita Vitamin C komplex + od spolehlivého výrobce Sevt lze pořídit zde nyní až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 61,51 Kč. EAN: 8595011123593
Maxi Vita Vitamin C komplex + acerola + šípek + zinek
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
61,51
Popis produktu

Pro posílení imunity. Doplňujte vitamin C a další účinné látky pro podporu imunity efektivně a komfortně díky modernímu doplňku stravy ve formě sypké směsi v jednorázových sáčcích. Zabezpečí rychlý nástup účinku bez zapíjení. MaxiVita Vitamin C komplex + acerola + šípek + zinek je moderním doplňkem stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích. MaxiVita Vitamin C komplex obsahuje přírodní komplex vitaminu C a zinku. •    Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. •    Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Doplněk stravy – sypká směs s vitaminem C, přírodními extrakty a zinkem.
Oblíbený produkt Maxi Vita Vitamin C komplex + acerola + šípek + zinek můžete sehnat nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii vitamíny a doplňky stravy! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce ve výprodejové akci. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více skvělých produktů od značky Sevt. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.