Memoriae Meae – Životní vzpomínky lékaře – Andrysek Oskar

Hodně povedený kousek Memoriae Meae - Životní vzpomínky lékaře - Andrysek od dodavatele se skvělou pověstí Sevt získáte právě dnes skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 295 Kč. EAN: 9788073453992
Memoriae Meae - Životní vzpomínky lékaře - Andrysek Oskar
Značka: Sevt
295 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

V0242362
V dnešní době, kdy jsme na jedné straně svědky fascinujících vynálezů a pokroků ve vědě a technice, jsme na druhé straně svědky stále většího vlivu různých šarlatánů na společnost. A nejen u nás, v Česku. Je to fenomén celosvětový. Jedním z těch, kdo to nelibě nesou a poukazují na škodlivost iracionality v medicíně, je profesor onkologie Oskar Andrysek.
Profesor Oskar Andrysek prožil zajímavou, překotnou a často nelehkou dobu, kterou v knize vzpomínek komentuje s nadhledem, s humorem a s lidským pochopením pro slabosti člověka a na vlastních zážitcích ukazuje vývoj a problémy lékařské vědy druhé poloviny 20. století.
Paměti kohokoliv, ale zejména lidí, kteří mají co říci k současnosti a k době minulé, jsou poutavým čtením pro současníky a budou neocenitelným zdrojem informací pro generace, které přijdou po nás.