Mentální detoxikace – Jak uzdravit své negativní myšlenky – Ingermanová Sandra

Tento designový produkt Mentální detoxikace - Jak uzdravit své od značky se skvělou pověstí Sevt jednoduše můžete sehnat zrovna dnes ve slevě! Ve skvělé akci za 328 Kč. EAN: 9788073369651
Mentální detoxikace - Jak uzdravit své negativní myšlenky - Ingermanová Sandra
Značka: Sevt
328 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Jednoduché techniky pro osobní transformaci

Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující.
Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní naučí, jak se vypořádat se svým strachem, hněvem a frustrací. Sandra je známa pro svou schopnost přinášet do naší kultury ve srozumitelné podobě pradávné léčebné metody z nejrůznějších kultur tak, aby tyto vyhovovaly našim současným potřebám, a zároveň nám ukazuje, jak se můžeme chránit v jakémkoli negativním prostředí, které je naplněno škodlivou a nepřátelskou energií. Ve své práci využívá pradávné principy alchymie, jež bývá popisována jako technika, prostřednictvím které se středověcí přírodní filozofové snažili přeměňovat olovo ve zlato. Alchymisté však obrazně řečeno pracují také na vyšší úrovni a přetvářejí těžké olovnaté vědomí v radostné a šťastné zlaté vědomí. S pomocí svých teorií se autorka v této knize zabývá tím, jak můžete vhodným způsobem zpracovat a transformovat negativní myšlenky a emoce, které se ve vás vynořují v průběhu dne.
Namísto toho, abyste druhým lidem a do vnějšího světa posílali škodlivou energii, se pomocí meditací, vizualizací a dalších cvičení naučíte vyzařovat pozitivní myšlenky a dozvíte se, jak se ochránit před negativními energiemi. Techniky popsané v této knize jsou jednoduché, ale mají moc změnit vás, druhé lidi i vnější svět.