Měsíční medailon – Bunzl Peter

Tento kvalitní a žádaný výrobek Měsíční medailon - Bunzl od populární značky Sevt je k dispozici nyní za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 249 Kč. EAN: 9788025625743
Měsíční medailon - Bunzl Peter
Značka: Sevt
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tajemství minulosti je těžké uniknout.
Poté co z vězení uteče nechvalně proslulý lupič a eskapolog Jack Dveřník, zamíří do Hasivkova, kde zrovna bydlí Lily s Robertem. Jack je odhodlaný najít svou ztracenou kořist – měsíční medailon. Robert a Lily se nedobrovolně zapletou do pátrání po Jackovi; nějak totiž souvisí s minulostí Robertovy rodiny. Věděl snad jeho tatínek, kde se medailon ukrývá? Jakou roli v tom hraje Robertova dávno zmizelá matka?
Ve druhém díle série Dobrodružství mechanického srdce se opět potkáte s oblíbenými hrdiny – těmi lidskými i mechanickými. Nechybí reportérka Anna se svou vzducholodí Beruškou, ani Malkin, lišák na klíček. Pátrání děti tentokrát zavede do srdce Londýna i tamního podzemí, které je úplné bludiště. Čeká je série nenadálých pohrom, podívají se do sídla Cechu mechaniků i na tajemnou spiritistickou seanci. Brzy zjistí, že je to svět plný nebezpečí, nevídaných vynálezů a situací, kdy je potřeba prokázat odvahu v srdci i bystrého ducha.
Autorem série překládané do 13 jazyků je Peter Bunzl. Jeho příběhy se odehrávají v Anglii na konci 19. století. Druhý díl byl nominován na „The Books Are My Bag Readers Award 2017“ a „The Islington Primary School Book of the Year 2018“. Jde o příběh vybroušený jako diamant, plnohodnotně navazující na Mechanické srdce, s nádechem tajemna a steampunku, oblíbeného fantastického subžánru.