Město duchů (Cassidy Blake 1) – Schwabová Victoria

Designový produkt Město duchů (Cassidy Blake 1) - Schwabová pocházející od značky Sevt pohodlně nakoupíte zrovna dneska výhodně. V akci od 299 Kč. EAN: 9788075296290
Město duchů (Cassidy Blake 1) - Schwabová Victoria
Značka: Sevt
299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Od toho dne, co se Cassidy málem utopila (no, ona se vlastně utopila, ale nerada na to vzpomíná), dokáže odtáhnout Závoj, který odděluje živé od mrtvých… a vstoupit do světa duchů. Dokonce její nejlepší kamarád Jacob je duch. Už tak je její situace dost na pováženou. A to se ještě zhorší.

Když se její rodiče pustí do natáčení televizního pořadu o nejstrašidelnějších místech na světě, zamíří všichni i s Jacobem do skotského Edinburghu, kde se místní hřbitovy, hrady a tajné uličky jen hemží neklidnými duchy. A tehdy Cassidy potká Laru, dívku, která má stejný dar jako ona, a zjistí, že se toho má o Závoji – a sama o sobě – ještě hodně co učit. A bude se muset učit rychle, protože Město duchů je daleko nebezpečnější, než by myslela.

První díl úspěšné série Cassidy Blakeové od mistryně strašidelných příběhů Victorie Schwabová nyní poprvé v českém překladu.