Město duchů / Tunel kostí / Most duší (box) – Schwabová Victoria

Exkluzivní produkt Město duchů / Tunel kostí / Most duší od známého dodavatele Sevt jde koupit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Akční cena již od 849 Kč. EAN: 9788027606030
Město duchů / Tunel kostí / Most duší (box) - Schwabová Victoria
Značka: Sevt
849 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Kdekoli se objeví duchové, tam se vydá i Cassidy… anebo je to naopak?

Od toho dne, co se Cassidy málem utopila (no, ona se vlastně utopila, ale nerada na to vzpomíná), dokáže odtáhnout Závoj, který odděluje živé od mrtvých… a vstoupit do světa duchů. Dokonce její nejlepší kamarád Jacob je duch.

Když se její rodiče pustí do natáčení televizního pořadu o nejstrašidelnějších místech na světě, zamíří všichni i s Jacobem do skotského Edinburghu, kde se místní hřbitovy, hrady a tajné uličky jen hemží neklidnými duchy. A tehdy Cassidy potká Laru, dívku, která má stejný dar jako ona, a zjistí, že se toho má o Závoji – a sama o sobě – ještě hodně co učit. Později Cass se svými rodiči (a samozřejmě i nejlepším kamarádem, duchem Jacobem) zamíří do Paříže. Bylo by fajn jíst jeden croissant za druhým a užívat si výhled z Eiffelovky, kdyby v podzemních katakombách nečíhalo děsivé nebezpečí. I když už má Cass pocit, že lovení duchů celkem zvládá, překvapil ji New Orleans, který svá strašidelná místa vystavuje přímo na odiv. Ve městě plném staré magie, duchařských atrakcí, tajuplných kobek a nespoutané hudby se Cass propadá do děsivých příběhů doslova na každém kroku. A za tím vším číhá protivník, o kterém nikdy netušila, že mu bude muset čelit: služebník samotné Smrti. Před Cassidy stojí zatím její nejnebezpečnější výzva… a před jejím přátelstvím s Jacobem také.