Mexická domácí kuchyně – Martinéz Mely

Oblíbený a akční produkt Mexická domácí kuchyně - od skvělé značky Sevt jde koupit na našich stránkách nyní trvale výhodně. Ve skvělé akci za 399 Kč. EAN: 9788027702275
Mexická domácí kuchyně - Martinéz Mely
Značka: Sevt
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

PŘENESTE CHUTĚ OPRAVDOVÉHO MEXIKA
I DO SVOJÍ KUCHYNĚ

Mexická kuchyně byla pro Mely Martínez vždy spojena s rodinou, pospolitostí a tradicí. Mely se narodila a vyrostla v Tampicu a už ve velmi útlém věku začala pomáhat v kuchyni. Dlouhá tropická léta trávila na babiččině ranči ve státě Veracruz, kde mimo jiné pomáhala mlít kukuřici na těsto. Později se pustila do psaní populárního blogu Mexico in My Kitchen, kde se začala dělit o recepty a vzpomínky na svůj domov. Tento web si oblíbili všichni, kteří hledali autentickou domácí mexickou kuchyni.

Ve více než 85 receptech představuje Mexická domácí kuchyně tradiční rodinné recepty na jídla podávaná každodenně v mexických domácnostech, především v regionech Tamaulipas, Nuevo León, Veracruz, Puebla, Estado de México, Tabasco a Yucatán. Díky Mely si teď i vy můžete připravit chutné pokrmy, jako jsou enchiladas, carnitas, chiles rellenos, pozole, tamales, salsy, bunuelos, aguas frescas a mnoho dalších.