Mezi řádky 1 – Tommy Taylor a falešná identita – Carey Mike, Gross Peter

Nový kus Mezi řádky 1 - Tommy Taylor a falešná identita - Carey Mike, Gross od výrobce s dobrým jménem Sevt máte možnost pořídit na našich stránkách teď napořád výhodně. Nyní nakoupíte za 399 Kč. EAN: 9788074493232
Mezi řádky 1 - Tommy Taylor a falešná identita - Carey Mike
Značka: Sevt
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tommy Taylor je hlavní hrdina cyklu románů fantasy, které se staly kulturním fenoménem. Fanoušci navštěvují webové stránky a cony, aby mohli magické příběhy oslavovat, a doufají, že jejich pohřešovaný tvůrce, Wilson Taylor, se jednoho dne znovu objeví, aby napsal poslední dobrodružství.
Ale jedna dějová nitka zůstává viset ve vzduchu: skutečný Tom Taylor, opuštěný Wilsonův syn. Tom, inspirace pro zázračného malého čaroděje, je po celém světě uctíván jako zhmotnělá literární legenda.
V okamžiku, kdy Tomův život začne nabírat podivné a nebezpečné paralely se životem Tommyho, je vtažen do zvláštního literárního podsvětí, kde má moc vyprávění stejnou sílu jako kouzla.
Uznávaní autoři LUCIFERA, Mike Carey a Peter Gross, se znovu spojili, aby nechali nahlédnout MEZI ŘÁDKY ve smělé nové sérii o slovech, světech a tenké dělicí čáře mezi nimi.