Microsoft Teams – Praktická příručka pro týmovou spolupráci – Šindler Jaroslav

Tento kvalitní a žádaný produkt Microsoft Teams - Praktická příručka od známého předního výrobce Sevt máte možnost dostat na našich stránkách nyní extra se slevou. Na našich stránkách za 269 Kč. EAN: 9788027110230
Microsoft Teams - Praktická příručka pro týmovou spolupráci - Šindler Jaroslav
Značka: Sevt
269 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Potřebujete ve vaší škole nebo firmě nástroj, kde můžete sdílet společné dokumenty a úkoly, kde s ostatními členy týmu budete rychle komunikovat s využitím rychlých zpráv nebo při online schůzkách? Pak je pro vás Microsoft Teams tím nejvhodnějším pomocníkem.

Komunikační platforma Microsoft Teams vám umožní vybudovat bezpečné a agilní prostředí pro organizaci pracovních týmů, sdílení informací a vytváření nových hodnot. Ve školách Microsoft Teams představuje vhodné prostředí pro online výuku, komunikaci nad rámec vyučování mezi učiteli a žáky nebo zapojování žáků vzdáleně do vyučovacích hodin.

Ve firmách pak zaměstnanci nemusejí docházet do kanceláří, ale mohou svou práci konat z libovolného místa na světě. Stačí mít vhodné „počítačové“ vybavení a připojení k internetu. Rychlá komunikace, výměna informací a spolupráce jsou zkrátka v dnešním světě klíčové.

Naučíme vás:
Pracovat v týmech a komunikovat v kanálech
Plánovat a využívat online schůzky pro práci nebo výuku
Sdílet soubory a spolupracovat s ostatními členy týmu
Připravit prostředí Teams
Spravovat týmy a uživatele
Poradit si se základními chybami