Moderní přístupy k řízení výroby – Miloslav Keřkovský, Ondřej Valsa

Kvalitní a velmi žádaný kus Moderní přístupy k řízení výroby - Miloslav Keřkovský, Ondřej od známého předního výrobce Nakladatelství C.H.Beck, s.r.o snadno můžete získat právě teď v naší nabídce ve slevě. Momentálně v akci za 430 Kč. EAN: 9788071793199
Moderní přístupy k řízení výroby - Miloslav Keřkovský
430 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

C.H.Beck pro praxi. Třetí doplněné vydání nejprodávanější publikace ediční řady C. H. Beck pro praxi přináší v oblasti přístupu k řízení výroby řadu nových postřehů. Kniha si v průběhu let získala oblibu nejen u manažerů, kteří jsou v praxi nuceni rychle reagovat na měnící se podmínky podnikání, ale slouží i jako učebnice v MBA a MSc programech B.I.B.S. – vysoké školy a také na dalších školách v České republice i na Slovensku. Za čtyři roky, které uplynuly od předchozího vydání, došlo k řadě změn. Především tlak na ceny výrobků a služeb, a tím na výrobní náklady, v důsledku světových ekonomických problémů dále zesílil. Firmy v tomto prostředí hledají veškeré možnosti, jak náklady na výrobu snížit, a to při zachování konkurenceschopnosti výrobků. Klasické Porterovo schéma polarizovaných nákladových a diferencovaných strategií již mnohdy neplatí. Zákazník stále častěji požaduje specifické výrobky a služby za nízkou cenu.
V konkurenčním prostředí obstojí zcela jistě jen ty podniky, které budou přicházet na trh s novými produkty, budou mít výraznou inovační schopnost a budou umět efektivně řídit své náklady. Dvojnásob pak platí toto tvrzení v současné složité ekonomické situaci.