Myslet srdcem – Psychedelická cesta Latinskou Amerikou – Navrátilová Jitka Juliet

Hodně prodávaný produkt Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou od společnosti se zárukou kvality Sevt pohodlně získáte zde teď právě za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 349 Kč. EAN: 9788072528080
Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou - Navrátilová Jitka Juliet
Značka: Sevt
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny.

Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě.

Jitka Juliet Navrátilová žije od mládí v Londýně, kde pracuje jako profesionální průvodkyně. Její největší vášní je cestování. Půlku života se rovněž zabývá technikami osobního rozvoje, ženskou spiritualitou a šamanismem. Toto vše se prolíná v jejím debutu Myslet srdcem.