tiskmarket.cz

Rok v mateřské škole v činnostech – JARO – S. Kociánová, Bc. M. Košťálová, doc. PaedDr. M. Slavíková, CSc., Mgr. M. Strakatá, Mgr. L. Víchová

Tento zlevněný kousek Rok v mateřské škole v činnostech – JARO - S. Kociánová, Bc. M. Košťálová, doc. PaedDr. M. Slavíková, CSc., Mgr. M. Strakatá, Mgr. od této skvělé značky Nakladatelství Dr. Josef Raabe snadno můžete pořídit zrovna dnes v akci! Levně za 345 Kč.
EAN: 9788074964114
Rok v mateřské škole v činnostech – JARO - S. Kociánová

Publikace určená zejména pedagogům MŠ přináší náměty a praktické tipy na činnosti s jarní tematikou vhodné pro předškolní děti. Každá z činností byla sestavena zkušenými pedagožkami z mateřských škol a vyzkoušena v praxi. Jednotlivé aktivity hravou formou rozvíjejí řadu dovedností předškoláka, posilují jeho socializaci a pomáhají mu porozumět okolnímu světu. Obsah: U nás doma Umíme správně dýchat? Pěstujeme bylinky Všichni letí na koštěti Máji, zavoň kvítím Náměty na činnosti v MŠ pro všechna roční období Ediční řada s názvem Náměty na činnosti v MŠ pro všechna roční období přináší čtyři publikace s řadou hravých činností a aktivit vhodných pro děti mladšího i staršího předškolního věku. Činnosti jsou přehledně sestaveny do tematických bloků, které jsou v každé z publikací zaměřeny vždy na jedno roční období. Metodou prožitkové pedagogiky, pozorováním, experimentováním, hudebních, výtvarných a environmentálních činností poskytuje ediční řada cennou podporu při realizaci školního vzdělávacího programu českých mateřských škol. V rámci komplexně zpracovaných tematických bloků nechybí metodicko-didaktické vedení, hodnocení průběhů činností, reflexe z praxe, obrázkové přílohy a fotografie.