tiskmarket.cz

Velká kniha o rybaření – Nejlepší rady a triky pro jakoukoliv roční dobu a techniku – Koch Matze

Tento unikátní kousek Velká kniha o rybaření - Nejlepší rady a triky pro jakoukoliv od spolehlivé značky Sevt jde sehnat na našich stránkách teď právě extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 469 Kč. EAN: 9788074332616
Velká kniha o rybaření - Nejlepší rady a triky pro jakoukoliv roční dobu a techniku - Koch Matze
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
469
Popis produktu

Matze Koch je díky svému hodnověrnému způsobu, ne od stolu, ale z praxe, jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V časopise Fisch & Fang pravidelně prozrazuje svá nevšední řešení. V této knize je sbírka snad až ztřeštěných triků pro každé roční období a také pro jakoukoliv techniku. Kdo chce chytat ryby jako Matze, ten potřebuje tuto knihu, protože pomáhá začátečníkům i profesionálům, stejně jako příležitostným sportovním rybářům a nadšencům. Jejím cílem je mimo jiné představit sportovní rybolov jako nejkrásnějšího koníčka, aniž by si dělala nároky na úplnost. Rovněž vyvrací předsudek, že chytání ryb je sezonní záležitost.
Hvězda časopisu Fisch & Fang prozrazuje své úspěšné tipy a triky – od jara přes léto až do zimy, od položené po přívlač, vysvětluje své nejlepší způsoby, jak ulovit ryby. Kdo chce chytat jako Matze, s touto knihou je na dobré cestě.

* ZAČÁTEK ROKU Rybolov v mrazu
* LETNÍ DRAVCI Rybolov pro krásné počasí
* KONEC ROKU Poplach – velcí dravci
* AKTIVNÍ RYBOLOV Na cestě s vláčecím prutem
* ČEKANÁ Odpočinkový rybolov na dravé i nedravé ryby