tiskmarket.cz

Ztracená naděje – Hooverová Colleen

Tento vynikající výrobek Ztracená naděje - Hooverová od značky s tradicí a dobrou pověstí Sevt je k dostání právě nyní extra se slevou! Nyní můžete mít za 299 Kč. EAN: 9788076179585
Ztracená naděje - Hooverová Colleen
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
299
Popis produktu

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztracené naději se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.
Jak vnímá stejný příběh tento mladík s drsným zevnějškem a citlivým srdcem? Na jeho život dopadá stín tolika tragédií, až se zdá, že se z jejich chladu nikdy nevymaní. Vyčítá si, že nedokázal ochránit ani svou kamarádku z dětství, ani sestru-dvojče Les, která před rokem spáchala sebevraždu. Když v samoobsluze náhodou narazí na už téměř dospělou Sky, je to pro něj jako zjevení. Možnost začít aspoň v jednom případě znovu. Má ale právo prozradit dívce pravdu? Nebo bude milosrdnější lhát?
Jenže jak potom může připustit, aby se do něj zamilovala? A dokáže skutečná láska vyrůst ze lži?
Holder téměř ztrácí naději… jen už nikdy nechce ztratit Sky.