tiskmarket.cz

Kladské pomezí – Náchodsko a Broumovsko – Česko všemi smysly + vstupenky – Soukup Vladimír, David Petr,

Tento vynikající produkt Kladské pomezí – Náchodsko a Broumovsko od skvělé a známé značky Sevt snadno seženete bezpečně online ve výprodejové akci. Momentálně v akci za 299 Kč.
EAN: 9788086899732
Kladské pomezí – Náchodsko a Broumovsko - Česko všemi smysly + vstupenky - Soukup Vladimír
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
299

Nejnovější průvodce z řady „Česko všemi smysly“ z produkce nakladatelství S & D nás zavede do oblasti zvané Kladské pomezí – jedná se o turisticky velmi atraktivní region Náchodska a Broumovska s takovými cíli, jako jsou Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš, Dobrošov nebo Babiččino údolí. Je rozdělen do 12 hlavních kapitol, v nichž zavítáme také do Jaroměře a Josefova, České Skalice, Nového Města nad Metují, Náchoda, Hronova, Jestřebích hor nebo Police nad Metují a Broumova. Součástí je také přilehlé kladské (polské) příhraničí s atraktivním národním parkem Stolové hory, jemuž vévodí známá Hejšovina, nezapomeneme na Kudowu Zdrój, Vambeřice nebo podzemní město Osówka. Průvodce se věnuje přírodě, historickým a technickým památkám a také možnostem aktivního trávení volného času. Nechybí ani zajímavosti a praktické informace, včetně otevíracích dob, možností ubytování, kontaktů.
Průvodce vyšel za podpory Královéhradeckého kraje a je tradičně doplněn souborem slevových poukázek a vstupenek, platných do konce roku 2020.