tiskmarket.cz

Knedlíky, noky & omáčky (Edice Apetit) – neuveden

Kvalitní a žádaný výrobek Knedlíky, noky & omáčky (Edice Apetit) - od značky s dobrým jménem Sevt je k dispozici právě teď v naší nabídce za super cenu. Akční ceny již od 399 Kč.
EAN: 9788088409014
Knedlíky
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
399

Nadýchané knedlíky jako příloha i plněné jako samostatné jídlo. Ty nejlepší noky a k tomu poctivé české a inspirující zahraniční omáčky… Už se vám sbíhají sliny? Novinka z Edice Apetit Knedlíky, noky & omáčky, kterou pro vás redaktorka Stáňa Moravcová ml., vychází 23. 9. 2021.

Co by byly knedlíky a noky bez pořádných omáček? Stejně jako na talíři se setkávají také v naší nové kuchařce. Vybrali jsme do ní přes 140 receptů, které jsme pro vás vyladili v redakční kuchyni časopisu Apetit. Najdete tady naše nejoblíbenější recepty na knedlíky a noky naslano i nasladko a k tomu spoustu skvělých omáček teplých i studených, ke knedlíkům i jiných. Přijdou si tady na své milovníci české kuchyně, evropské klasiky i exotických chutí. Věříme, že v nadcházející studenější polovině náležitě oceníte recept na dokonalé špekové knedlíky či vyladěnou svíčkovou, která zahřeje na těle i na duchu. Máme ovšem pocit, že ani v teplejších měsících se na kuchařku prášit nebude, bez ovocných knedlíků či koprové omáčky s novými brambory by totiž léto nebylo létem.

V kuchařce Knedlíky, noky & omáčky najdete tyto kapitoly:
* Knedlíky
* Servis
* Knedlíky a noky
* Sladké

* Omáčky
* Servis
* Jako doma
* Evropské dědictví
* Vůně dálek
* Studené a chuťovky