tiskmarket.cz

Rytmus roku s Hankou Zemanovou – Zemanová Hana

Tento diskontní výrobek Rytmus roku s Hankou Zemanovou - od společnosti s výborným jménem Sevt je k dostání momentálně na našich stránkách extra se slevou. Momentálně v akci za 979 Kč.
EAN: 9788088244073
Rytmus roku s Hankou Zemanovou - Zemanová Hana
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
979

RYTMUS ROKU – nejkrásnější, nejvýpravnější a dlouho očekávaná kniha Hanky Zemanové, autorky bestsellerů o zdravém jídle a životě v souladu s přírodou, právě vychází! Je to bez nadsázky kniha nejen pro celý rok, ale i pro celý život.

Jedná se o celoročního průvodce, v němž se dozvíte, jak nás příroda svými sezónními a lokálními dary každý měsíc posiluje a léčí.

Kniha nabízí mnoho inspirace, jak sladit zdravý životní styl s ročním obdobím, jak přirozeně posilovat imunitní systém správným výběrem sezónního jídelníčku, jak zpracovávat lokální superpotraviny a jak připravovat léčivé čaje, výživná jídla a elixíry z darů naší přírody.

Mezi „superfoods“, které máme přirozeně k dispozici, Hanka zařadila mimo jiné i dostatečný spánek v úplné tmě, práci s půdou, přirozený pohyb na vzduchu a na slunci či vzájemné doteky.

Titul je vyústěním několikaleté autorčiny tvorby a mnohaletých zkušeností ze života na venkově. Hanka Zemanová na knize spolupracovala se třemi lékařkami zaměřenými na středoevropské léčivé jídlo a byliny, tradiční čínskou medicínu, ájurvédu a antroposofii.

Rytmus roku s Hankou Zemanovou je výjimečný nejen svým obsahem, ale i kvalitou informací, které recenzovaly tři lékařky: MUDr. Michaela Šimková, MUDr. Martina Zisková a MUDr. Hana Sirotková.

Můžete se těšit mimo jiné na:

• Život v rytmu přírody jako zdroj léčivé síly.
• Dary divoké přírody v naší kuchyni.
• Lokální superpotraviny.
• Nápoje a elixíry z přírody.
• Zdravý sezónní jídelníček.
• Informace garantované lékaři.
• Nádherné autentické fotografie.