tiskmarket.cz

Schritte international 5 Kursbuch + Arbeitsbuch + CD-ROM + Glossar

Výjimečný produkt Schritte international 5 Kursbuch + od dodavatele kvalitních produktů Sevt snadno získáte momentálně za skvělou cenu. Výhodně za super cenu 480 Kč.
EAN: 9783193918550
Schritte international 5 Kursbuch + Arbeitsbuch + CD-ROM + Glossar
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
480

Soubor se skládá z učebnice a pracovního sešitu (v jednom svazku), interaktivního CD a slovníčku. Učebnice si získala velký ohlas zejména díky poslechovému foto seriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů.
* 6dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Při tříhodinové dotaci doporučujeme probrat k dosažení této úrovně každý školní rok 10–11 lekcí.
* Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a interaktivními cvičeními na počítači.
* Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty.
* V každé lekci “Zwischenspiel” – reálie zábavnou formou.
* Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového
portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy.
* Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na diferenciaci úkolů ve skupině podle stupně obtížnosti, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry.
* Internetová podpora na www.hueber.de.
* Interaktivní metodická příručka umožňuje učiteli přípravu na počítači. Bližší informace najdete v německém katalogu na str. 23.
* Intensivtrainer – cvičebnice s klíčem a testy pro samostatnou domácí přípravu ke všem dovednostem, gramatice a slovní zásobě.
* DVD k 1. a 2. dílu ISBN 301851-9 – pět zábavných příběhů pro začátečníky doplněné sekvencemi k reáliím a pracovními listy.