tiskmarket.cz

Šifra – Unikla sériovému vrahovi. Ten se pro ni teď vrací… – Maldonado Isabella

Unikátní a žádaný produkt Šifra - Unikla sériovému vrahovi. Ten se pro ni teď vrací… - od výrobce s dobrým jménem Sevt pohodlně získáte u nás právě za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 339 Kč.
EAN: 9788076251625
Šifra - Unikla sériovému vrahovi. Ten se pro ni teď vrací… - Maldonado Isabella
Ověřit dostupnost »
Značka: Sevt
339

Unikla sériovému vrahovi. Ten se pro ni teď vrací…. V šestnácti letech se Nině Guerrerové podařilo uniknout ze smrtící pasti sériového vraha. O jedenáct let později je z ní dospělá žena, zvláštní agentka FBI, která si nenechá nic líbit – a která si poté, co internetem proletí video, na němž se efektivně vypořádává s útočníky, kteří ji napadli ve virginském parku, získá i legie fanoušků.
Jenže se dívá i někdo jiný.

Někdo, kdo Nině nemůže zapomenout starou křivdu.

Odhodlaný potrestat tu, která mu unikla, spáchá vrah z Nininy minulosti brutální zločin, jen aby ji zatáhl do vyšetřování. Tím ovšem jeho hra teprve začíná. A díky internetu se do ní tentokrát zapojí víc lidí než kdy dřív.
Jeho hádanky a slovní hříčky z něj možná udělaly zvrhlou hvězdu sociálních sítí – tajemného virtuálního ducha přezdívaného Šifra –, ale pro Ninu je pořád tím, kým byl kdysi: zrůdou přiživující se na utrpení slabších.
Aby ho dopadla, musí se spojit se spolupracovníkem FBI, psychoanalytikem Dr. Jeffrey Wadem. I jeho pronásledují stíny z minulosti, jenom společně však mají šanci – stopu za stopou, oběť za obětí – chladnokrevného vraha najít.

Začíná závod s časem, který sleduje celý svět.