tiskmarket.cz

Sčítání a odčítání do 1000 – Pracovní sešit – Mareš S. Mgr. a kolektiv

Tento žádaný produkt Sčítání a odčítání do 1000 - Pracovní sešit - Mareš od populárního výrobce Nakladatelství Dr. Josef Raabe jednoduše naleznete právě až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 59 Kč.
Sčítání a odčítání do 1000 - Pracovní sešit - Mareš S. Mgr. a kolektiv

Procvičování učiva matematiky pro 3. až 4. ročník ZŠ. Prostřednictvím zajímavých a motivačních úkolů rozvíjí dítě své logické uvažování a matematickou i finanční gramotnost.
Ve slovních úlohách řeší problémové situace z reálného života, a díky tomu promýšlí problém v jeho souvislostech a získává orientaci ve světě financí.
Pracovní sešit je zaměřený na procvičování sčítání a odčítání do 1000, písemné sčítání a odčítání, porovnávání čísel, slovní úlohy, posloupnost čísel, logické řady, finanční gramotnost a na práci s daty, grafem a tabulkou.

Všechny aktivity vhodně podporují rozvoj dítěte v návaznosti na školní vzdělávání podle RVP ZV.
Pracovní sešit je sestaven tak, aby s ním dítě mohlo pracovat samostatně – rodič by měl motivovat, být oporou, povzbuzovat!
Pracovní sešity pro Vaše děti připravili zkušení učitelé a učitelky s dlouholetou praxí práce ve škole.

Sešit je součástí sady 6 pracovních sešitů, které jsou určeny všem školákům 3. a 4. ročníku ZŠ k procvičování učiva matematiky a geometrie:
Násobení a dělení v oboru malé násobilky 6-10
Sčítání a odčítání do 100
Sčítání a odčítání do 1000
Násobení a dělení mimo obor malé násobilky
Svět financí
Geometrie